Pozrite si výrobný proces diamantových riadov. Najkvalitnejšie nelepivé povrchy sú dnes vyrábané a obohatené prírodnými minerálmi, kde sa využívajú ich prirodzené vlastnosti. DIAMANTOVÉ KRYŠTÁLY VYTVÁRAJÚ NEZNIČITEĽNÝ POVRCH, KTORÝ NEPOPRASKÁ, NETVORÍ PĽUZGIERE A NEODLUPUJE SA. Nemusíte sa báť pokrmy otáčať vidličkou, či kovovou lopatkou. Potrebu tukov znížite na minimum. Umývanie riadov nikdy ešte nebolo také jednoduché. Riad Swiss

Diamond je vyrobený s použitím hliníkového odliatku. Kov sa taví do kvapalného stavu a následne sa naleje do foriem požadovaného kuchynského riadu. Akonáhle je kov tvrdený a ochladený, vyberie sa z formy a už má jeho podobu. Ide o drahú a časovo náročnú metódu, avšak výsledkom je jednoznačne najvyššia kvalita produktu. Riady Swiss Diamond sa nikdy nezdeformujú, a to aj keď ich dáte priamo z horúcej platne pod studenú tečúcu vodu. Hliníková liatina taktiež poskytuje rovnomerné rozloženie tepla bez toho, aby riady obsahovali nezohriate miesta a zabezpečuje celoživotný výkon.

Výrobca Swiss Diamond hrdo používa ekologicky šetrné výrobné metódy. Pokiaľ dodržujete Návod na použitie a vhodnú starostlivosť, vaše riady Swiss Diamond vydržia skutočne veľmi dlho. V momente, keď príde čas ich vymeniť, nemusíte sa ničoho obávať, pretože hliníková konštrukcia je plne recyklovateľná. Zabraňujeme tak hromadeniu odpadu vo forme skládok po celom svete. Naša výrobňa na úpätí švajčiarskych Álp využíva 100% vodnú energiu. Systém povrchu a chladiace prívody čerpajú vodu z vodných zdrojov, ktoré nie sú pitné. Všetko je naviac vyrábané priamo na mieste, čiže odpadá zbytočná produkcia odpadu pri dovoze a balení. Zvláštne recyklačné zariadenie vyberá všetky prebytočné časti a triedi ich kvôli zminimalizovaniu dopadu na životné prostredie.

Naša taviaca pec využíva zemný plyn a pracuje nepretržite 7 dní v týždni, zabezpečujeme tým absolútne využitie tepelnej energie. Testy s brúsnym papierom hovoria sami o sebe. Kým aj tie najlepšie "teflónky", či keramické panvice vydržia maximálne 800 obrúsení brúsnym papierom, zatiaľ sa na našich diamantových panviciach začali prejavovať známky opotrebenia až pri 25000 cyklov obrusovania.

Recenzie