Predstavujeme Vám absolútnu novinku na Slovenskom trhu kuchynský robot MAGIMIX5200 XL s výbavou Excellent

Originálny Francúzsky výrobok s bohatou skúsenosťou a viac ako 40-ročnou výrobou Vám dodá ISTOTU a BEZPEČIE.

Kuchynský robot, ktorý Vám jednoducho pomôže zbaviť sa namáhavých úkonov vo Vašej kuchyni. Behom pár sekúnd zamiesite cesto, nasekáte chren bez akéhokoľvek odpadu a plaču, vyrobíte krémové polievky, nakrájate zeleninu, šunky, salámy, odšťavíte ríbezle či citrusy a pretlačíte varenú zeleninu.

Vďaka masívnej, ale zároveň spratnej motorovej jednotke MAGIMIX na linke nenaskakuje ani počas tých najnáročnejších úkonov.
Trojitý bezpečnostný mechanizmus maximálne ochráni Vás aj Vaše deti.
Vďaka XL otvoru na veku môžete vkladať suroviny aj v celosti.
Špeciálne nože so samobrúsiacim efektom sú nápomocné pri väčšine úkonov.
Indukčný motor zabezpečuje maximálny výkon, tichý chod a bezporuchovosť, čo potvrdzuje aj výrobcom garantovaná 30-ročná záruka na motorovú jednotku.
Extrémne silný motor 1100 W si poradí s minimálnym ale aj maximálnym množstvom surovín. Rovnako dokonale vypracuje penu ako z jedného bielka, tak aj cesto z 1kg múky.
Vďaka trom tlačídkam má jednoduché ovládanie.
3 pracovné misy s objemami 3,6 2,6 a 1,2 sú odolné ako extrémnemu fyzickému zaťaženiu tak aj vysokým teplotným výkyvom. Sú vyrábané tak, aby boli maximálne bezpečné a zdravotne nezávadné. O vysokej kvalite svedčí aj nadštandardná záruka 3 roky na všetky časti kuchynského robota.

Naša výbava Excellent obsahuje nasledovné:
Odšťavova100%-ne izolovaná motorová jednotka krásnym lesklým chróm niklovým obalom, ktorý ho robí ešte odolnejším dokonca aj voči poliatiu tekutinou.č Premium kvality na všetky druhy plodov vrátane drobného ovocia Vám vyhotoví kvalitné 100% šťavy a dokonca aj smoothies.
V praktický dvoch úložných boxoch sú vždy po ruke bezpečne uložené všetky príslušenstvá.( 7 krájacích a plátkovacích planžiet rôznych hrúbok s redukciou, veľký diamantová nôž, malý diamantový nôž, hnietiaci nôž, šľahacia metla so zariadením na zníženie otáčok a praktická stierka).
Ďalšie príslušenstvo je určené na výrobu prekrásnych hranoliek a kociek z čohokoľvek.
Stačí už len trocha fantázie a za pár sekúnd máte vykúzlené prekrásne diela.
Vďaka výrobníku na pyré dokážete bez námahy pretlačiť akékoľvek uvarené ovocie či zeleninu, prípadne vyhotoviť chutné kompóty či džemy.
Citrusovač s dvoma hlavicami na menšie alebo na väčśie citrusy.
Zariadenie Blender, ktoré za pár sekúnd pripravý zo všetkého nádhernú krémovú konzistenciu.
Receptár v slovenskom jazyku doplnený zaujímavými tipmi a receptami. 
Originálny Francúzsky výrobok!

Recenzie