94-thickbox_default

X Panvica nízka 18 cm

Diamantová panvica nízka 18cm – CHCETE SA PRESVEDČIŤ O KVALITÁCH DIAMANTOVÉHO POVRCHU? NEVIETE SI ANI LEN PREDSTAVIŤ V ČOM MÔŽE BYŤ INÝ OPROTI OSTATNÝM NELEPIVÝM POVRCHOM? TERAZ MÁTE TÚ JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ SA O TOM PRESVEDČIŤ NA VLASTNEJ KOŽI. STAČÍ, AK SI ZADOVÁŽITE TÚTO SKVELÚ PANVIČKU A MY VÁM DÁME CELÝ MESIAC NA TO, ABY STE SI JU OTESTOVALI. AK NEBUDETE S KVALITOU SPOKOJNÍ, VRÁTIME VÁM PENIAZE! TAK NEVÁHAJTE A KÚPTE SI JU TERAZ ZA SYMBOLICKÚ CENU 39,-€.
18-centimetrový priemer je najpopulárnejší rozmer pre prípravu rýchlych raňajok. Je navrhnutá na minútky a palacinkovité jedlá. Model EXL1804, rozmer 18cm, hĺbka 4cm.
127,00 €
39,00 €
Ušetríte -88,00 €
163-thickbox_default
162-thickbox_default
Popis produktu Diamantová panvica nízka 18 cm – CHCETE SA PRESVEDČIŤ O KVALITÁCH DIAMANTOVÉHO POVRCHU ? NEVIETE SI ANI LEN PREDSTAVIŤ V ČOM MÔŽE BYŤ INÝ OPROTI OSTATNÝM NELEPIVÝM POVRCHOM ? TERAZ MÁTE TÚ JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ SA O TOM PRESVEDČIŤ NA VLASTNEJ KOŽI. STAČÍ, AK SI ZADOVÁŽITE TÚTO SKVELÚ PANVIČKU A MY VÁM DÁME CELÝ MESIAC NA TO, ABY STE SI JU OTESTOVALI. AK NEBUDETE S KVALITOU SPOKOJNÍ, VRÁTIME VÁM VAŠE PENIAZE ! TAK NEVÁHAJTE A KÚPTE SI JU TERAZ ZA SYMBOLICKÚ CENU 39,-€.
18-centimetrový priemer je najpopulárnejší rozmer pre prípravu rýchlych raňajok.
 Je navrhnutá na minútky a palacinkovité jedlá. Model EXL1804, rozmer 18cm, hlbka 4cm.

Vhodné pre:
Vhodné pre
Video ku produktu

Recenzie

Doprava zdarma - Pri nákupe nad 160,- EUR máte dopravu zdarma.
Zavolajte - Ak máte na nás nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0915 394 861.
Kupón - Pri objednávke zadajte Váš kupón a získajte tak až 20% zľavy na vybraný tovar.
Vedeli ste že
Kým ste doteraz ročne investovali do novej panvice, v prípade diamantového riadu sa Vaša investícia vráti do 3 mesiacov a potom Vám už len zarába.
Navštívte jedno z našich gastronomických podujatí a získajte MIMORIADNE ZĽAVY
Získajte naše najnovšie recepty