podlozka

Silikónová podložka

Silikónová podložka– vysokokvalitná podložka so širokým využitím v domácnosti. Takže bezpečne na ňu môžete položiť ako horúci riad tak aj žehličku. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je 100%-ne stabilná a tepluvzdorná do 300°C, čo zabezpečuje dlhú životnosť.
15,00 €
Ušetríte
Popis produktu Silikónová podložka– vysokokvalitná podložka so širokým využitím v domácnosti. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je 100%-ne stabilná a tepluvzdorná do 300°C, čo zabezpečuje dlhú životnosť. Vďaka nej jedlá v hrnci položenom na podložke chladnú oveľa pomalšie, čím obmedzíte častosť zohrievania. Praktická a bezpečná pri žehlení, nakoľko je protisklzová a kľudne na ňu môžete položiť aj horúcu žehličku.

Skvelá náhrada textilných chňapiek, nakoľko našu podložku viete hygienicky udržiavať ( stačí prepláchnuť v saponátovej vode). Preto odporúčame si zadovážiť min. 2 kusy. Farba: čierna, červená, zelená resp. podľa aktuálnej ponuky.

Recenzie

Doprava zdarma - Pri nákupe nad 160,- EUR máte dopravu zdarma.
Zavolajte - Ak máte na nás nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0915 394 861.
Kupón - Pri objednávke zadajte Váš kupón a získajte tak až 20% zľavy na vybraný tovar.
Vedeli ste že
Kým ste doteraz ročne investovali do novej panvice, v prípade diamantového riadu sa Vaša investícia vráti do 3 mesiacov a potom Vám už len zarába.
Navštívte jedno z našich gastronomických podujatí a získajte MIMORIADNE ZĽAVY
Získajte naše najnovšie recepty