kuchta web

Tlakový hrniec 7 l

Tlakový hrniec 7 l - s priemerom 24 cm, vhodný aj na indukciu. Patrí medzi najbezpečnejšie tlakové hrnce. Korpus nádoby tvorí masívny 9 mm hrubý liaty silumín, čo zabezpečuje stálosť tvaru nádoby aj pri vysokom tlaku, na čo výrobca poskytuje nadštandardnú až 20 ročnú záruku.
295,00 €
199,00 €
Ušetríte -96,00 €
tlakovy-hrniec2
Popis produktu Tlakový hrniec 7 l - s priemerom 24 cm, vhodný aj na indukciu. Patrí medzi najbezpečnejšie tlakové hrnce. Korpus nádoby tvorí masívny 9 mm hrubý liaty silumín, čo zabezpečuje stálosť tvaru nádoby aj pri vysokom tlaku, na čo výrobca poskytuje nadštandardnú až 20 ročnú záruku. Povrch hrnca je opatrený antibakteriálnou úpravou Lotan®, ktorá zamedzuje výskytu a množeniu baktérií v jedlách. Lotan® je nová revolučná povlaková technológia pre moderné gastronomické účely. Vďaka nášmu povlaku Lotan® opláchnutie je až na toľko jednoduché, že si znížite aj spotrebu vody, čo je ďalším vzácnym zdrojom energie.

Náš tlakový hrniec je opatrený viacerými bezpečnostnými prvkami, čo zamedzuje možnému obareniu či poraneniu pri nepozornej manipulácii s hrncom. Vďaka vareniu v tlakovom hrnci, zostávajú všetky výživné látky vo vašom jedle a jedlo sa vám pripraví za 1/3 času. To znamená, že šetríte čas, energiu, potrebné vitamíny, minerály, živiny a taktiež môžete tlakový hrniec použiť ako bežný hrniec so skleneným vekom a ušetríte tak aj miesto. Preto vám odporúčame si k nemu zadovážiť pokrievku ELBA24 z našej ponuky.


vhodné pre
Video ku produktu

Recenzie

Doprava zdarma - Pri nákupe nad 160,- EUR máte dopravu zdarma.
Zavolajte - Ak máte na nás nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0915 394 861.
Kupón - Pri objednávke zadajte Váš kupón a získajte tak až 20% zľavy na vybraný tovar.
Vedeli ste že
Kým ste doteraz ročne investovali do novej panvice, v prípade diamantového riadu sa Vaša investícia vráti do 3 mesiacov a potom Vám už len zarába.
Navštívte jedno z našich gastronomických podujatí a získajte MIMORIADNE ZĽAVY
Získajte naše najnovšie recepty