vaco 4D web

Vaco sada 3+1

Vaco sada 3+1 - sa skladá z 3 nádob a 1 pumpy. Je špeciálne vyvinutá na zdravé a dlhodobé uchovávanie potravín. Predlžuje troj až päťnásobne dobu uskladnenia potravín.
60,00 €
Ušetríte
Popis produktu Vaco sada 3+1 - sa skladá z 3 nádob a 1 pumpy. Je špeciálne vyvinutá na zdravé a dlhodobé uchovávanie potravín. Predlžuje troj až päťnásobne dobu uskladnenia potravín. Zabraňuje oxidácii pokrmov, potláča vznik plesní. Všestranné využitie v kuchyni – marinovanie, nakladanie, výroba jogurtov, urýchľuje kysnutie cesta. Je možné použiť na skladovanie v chladničke, mrazničke, servírovanie a zohrievanie v mikrovlnej rúre bez pokrievky. Odolné proti nárazu. Ideálne k preprave potravín. Ľahko sa udržiavajú, je možné umývať v umývačke riadu. Mechanická vákuová pumpa slúži na odsatie vzduchu z nádoby cez ventil. Pumpujte dovtedy, kým oranžový indikátor na pokrievke neklesne. Objem nádob 1,4 l. Materiál: odolný plast priesvitnej farby. Vrchnák bielo-zelenej farby, pumpa - bielo-zelená. Fotka je len ilustračná.

Recenzie

Doprava zdarma - Pri nákupe nad 160,- EUR máte dopravu zdarma.
Zavolajte - Ak máte na nás nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0915 394 861.
Kupón - Pri objednávke zadajte Váš kupón a získajte tak až 20% zľavy na vybraný tovar.
Vedeli ste že
Kým ste doteraz ročne investovali do novej panvice, v prípade diamantového riadu sa Vaša investícia vráti do 3 mesiacov a potom Vám už len zarába.
Navštívte jedno z našich gastronomických podujatí a získajte MIMORIADNE ZĽAVY
Získajte naše najnovšie recepty