Jedným z vážnych dôvodov, prečo sme si vybrali distribúciu pomerne drahých výrobkov je tá skutočnosť, že nie sme ľahostajní v otázke ochrany životného prostredia. Dnes, keď by sme mali klásť čo najväčší dôraz na znižovanie odpadov, nám médiá a obchodné reťazce doslova vnucujú nákup takých zbytočných, neefektívnych a často zdraviu škodlivých produktov, ktoré potom po roku vyhadzujeme a kupujeme ďalšie a ďalšie. Prečo? Pretože sú lacné!!! Skutočne by sme sa mali zamyslieť nad tým, dokedy to takto môže pokračovať. Dokedy budú praskať police v hypermarketoch pod karcinogénnymi teflónkami, ktorými je zamorená celá zemeguľa, vrátane organizmov veľrýb, či zárodku človeka v maternici? Dokedy nás bude baviť kupovanie a následné vyhadzovanie spotrebičov, ako sa to momentálne u väčšiny domácností rieši?

Naša spoločnosť sa pustila do reálneho riešenia tejto problematiky tým, že dováža a distribuuje výhradne len také kvalitné produkty, ktoré zodpovedajú najvyšším požiadavkám a normám pre ochranu zdravia a výrobca na ne garantuje nadštandardnú, resp. doživotnú záruku, ktorou sa vaša investícia do našich panvíc, hrncov, kuchynských robotov či mixérov vráti v podobe spokojnosti , radosti a úspory, ktorú môžete denno-denne prežívať v kruhu vašich najbližších, pre ktorých môžete týmto spraviť len to najlepšie.

Naše diamantové riady sú ekologicky vyrábané, s využitím hydro energie zo  švajčiarskych Álp a navyše sa vyrábajú z recyklovateľného materiálu. Francúzsky výrobca našich kuchynských robotov a mixérov tiež kladie veľký dôraz na to, aby ročne znižoval ekologickú stopu pri výrobe.

Poslaním našej spoločnosti je vrátiť zmýšľanie spotrebiteľov do čias spred 40-50 rokov, keď  si vedeli zadovážiť také spotrebiče, či akékoľvek iné produkty, ktoré im slúžili zopár pekných rokov. V tej dobe to nebola tiež lacná záležitosť, ale si ich človek stačil zadovážiť raz a slúžili mu takpovediac po celý život. Spotrebiteľ sa o svoje produkty potom staral a zároveň si ich aj vážil!

Recenzie