Rozhodli sme sa distribuovať na slovenskom trhu asi jedni z najdrahších výrobkov vo svojich triedach. Mnohí to možno považujú za nereálne.
Avšak práve množstvo pozitívnych recenzií od našich klientov nás utvrdzujú v tom, že sme sa rozhodli správne.

Nakoľko výrobky tejto cenovej kategórie je skutočne nemožné na Slovensku predávať prostredníctvom kamenných obchodov, propagujeme ich formou výstav, formou gastroukážok organizovaných v reštauračných zariadeniach po celej krajine alebo formou home party v pohodlí vášho domova, kde vás naši profesionálny poradcovia naučia, ako diamantové panvice a hrnce správne používať a využívať ich prednosti a schopnosti, vďaka čomu sa pre vás stane varenie radosťou, pričom vám umožnia šetriť nielen vašim drahocenným časom, ale aj energiami a surovinami.

A takto všetci prídeme na to, že je to najlepšia investícia, ktorá sa nám po čase vráti a potom nám bude už len šetriť. Ak dokážeme toto našim potencionálnym klientom názorne predviesť pochopia, že investícia do vysokej kvality sa v konečnom dôsledku vyplatí, a že napriek vysokej cene sa takto stávajú naše produkty dostupné aj na Slovensku. Veď aj naši obyvatelia si zaslúžia to, čo je na západe samozrejmosťou!

U nás vzťah s klientom po kúpe nekončí ale práve tam začína, pretože nám záleží na vašej spokojnosti!

Našim krédom je prvotriedna starostlivosť o klienta.

Ak ste sa rozhodli pre niektorý z našich panvíc, či kuchynských robotov, určite si vyžiadajte najskôr živú ukážku prostredníctvom našich profesionálov, ktorí vám poradia v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa našich produktov. Samozrejme kedykoľvek sa na nich môžete obrátiť s požiadavkou alebo pomocou. Vami objednaný tovar vám dodáme prostredníctvom nášho vlastného vyškoleného rozvozcu, ktorý váš tovar vybalí a v prípade potreby dá do prevádzky, resp. poskytne ďalšie potrebné informácie. Ak chcete poradiť v téme samotných receptov, neváhajte a kontaktujte nás. Veľmi radi zodpovieme vaše otázky a poradíme. 

Našu snahu podporujú aj významné slovenské kúpeľné mestá, ako sú Bardejov a Lúčky a taktiež rodinný penzión Milka v Turčianskych Tepliciach. Návštevníkom našich živých gastroukážok venujú relax a oddych, čo využívajú ročne tisícky spokojných klientov za bezkonkurenčných podmienok.

Bardejovské kúpele
Kúpele Lúčky

Recenzie